کاسپین بدبخت باغ وحش

علی واحدی

Active member
آقاي واحدي نيا ميشه بگيد شما چيكار كرديد؟ مگه قرار نبود زودتر به داد اين زبون بسته برسيد؟؟ چي شد پس؟؟
اينجا هم مثل انجمن حمايت از حيواناته
فقط حرف حرف حرف
اونجا هم يه سگ تقريبا همين وضع رو داشت اينقدر دست دست كردن تا به فجيع ترين حالت كشتنش
اينجا هم كه...

جناب برادر چی شد؟
تا یک هفته بعد در اصطبل شما ؟!

امیر حسین جان و سنای عزیز بخاطر مشغله زیاد متاسفانه کمی دیر رسیدم. البته تلفنی با آقایی که آنجا سمتی هم نداشت صحبتی کردم ولی :sadsmiley::smile::sadsmiley::smile::sadsmiley::smile:.

علی واحدی

Active member
راستی یه سوال.
من که 1000 کیلومتر با تهران فاصله دارم. بچههای تهران که تعدادشون کم هم نیست چرا با هم هماهنگی و در جهت بهبود وضع اون زبون بسته اقدامی نکردند؟

علی واحدی

Active member
مطمئیند اقدامی نکردند؟

نه امیر حسین جان سوء تفاهم نشه مطمئن نیستم. ولی با دوستانیکه شما دارید و نفوظ جنابعالی و دوستان خوبتون مثل فروغ جان و ... که راهکارهای خوبی رو هم بلدند فکر میکنم درصورت اقدام جدی به احتمال 70% موفق بودند. نه؟

سنا

Active member
دقيقا الان زمانيه كه دنبال مقصر ميگرديم!
ايراني جماعت همينيم ديگه.كار نميكنيم كار نميكنيم وقتي كار از كار گذشت ميگيم تقصير اونه تقصير اينه...:wacsmiley:

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
نه امیر حسین جان سوء تفاهم نشه مطمئن نیستم. ولی با دوستانیکه شما دارید و نفوظ جنابعالی و دوستان خوبتون مثل فروغ جان و ... که راهکارهای خوبی رو هم بلدند فکر میکنم درصورت اقدام جدی به احتمال 70% موفق بودند. نه؟
خیر
من و دوستان و همچنین بچه های انجمن از حیوانات که هر کدوم چندین بار رفتیم. نشد که نشد.
شما گفتی هفته دیگه اینجاست انگار وصلی به ...

علی واحدی

Active member
دقيقا الان زمانيه كه دنبال مقصر ميگرديم!
ايراني جماعت همينيم ديگه.كار نميكنيم كار نميكنيم وقتي كار از كار گذشت ميگيم تقصير اونه تقصير اينه...:wacsmiley:

سنا جان اینقدر خصمانه به موصوعات نگاه نکن اصلا بحث مقصر نیست چون مقصر که کاملا مشهوده که عوامل باغ وحش و محیط زستن و این کاملا یک گفتگوی دوستانست.

علی واحدی

Active member
خیر
من و دوستان و همچنین بچه های انجمن از حیوانات که هر کدوم چندین بار رفتیم. نشد که نشد.
شما گفتی هفته دیگه اینجاست انگار وصلی به ...

امیر حسین جان ما رو چه به وصل بودن به ... :winksmiley02: من یه آشنایی توی محیط زیست تهران دارم که سمت خوبی هم داره و خدا شاهده بهم قول داد که حتما رسیدگی کنه و حتی اون زبون بسته رو خریداری کنه(با پولیکه با بچه ها تصمیم گرفته بودیم خریداری بشه که حدود دو میلیونی میشد) و بفرسته شیراز و اینجا هم با مسئواین باشگاه هماهنگی شده بود. دوست ما هم پیگیر شده بود ولی متاسفانه نتونسته بود حتی مسئول مربوطه رو اصلا پیدا کنه تا من توی سایت متاسفانه خبر تاسف انگیزش رو خوندم و به اون آقا گفتم که دیگه زحمت نکشه :sadsmiley:

تمام بچه ها علاقه مند بودند که این کاسپین حفظ بشه ولی متاسفانه نشد. مسئله اینجاست که حتی اگر هم حفظ میشد ، صدها حیوان و از جمله اسب ایرانی در این کشور وسیع روزانه در خطر انقراض هستند. مشکل از ادمهایی هست که جایی قرار گرفته اند که نه در آن تخصص دارند و نه تجربه. مسئول باغ و حشی که فرق خر را با نژاد کاسپین نمیفهمه، اگر خودش خوراک شیرها بشه بهتره :eek:hno-smiley02: اگر شبکه Animaux رو نگاه کنید میبینید که مسئولین باغ وحش واسه حیوونا چه که نمیکنند! چرا؟ چون همینجوری و با دیدن این و اون مسئول نشدند! اینطور هم نیست که به هر کسی جواز تاسیس باغ وحش بدن :ph34r-smiley: ازشون کار میخواهند نه تعظیم! هر گونه ای واسه خودش یک دامپزشک مخصوص داره! به خزندگان کوچک که ما زیر دست و پا له شون میکنیم، قطره قطره واکسن میدن! بعد اینجا به رئیس شبکه دامپزشکی میگیم استاد! :tonguesmiley: توی این استان بیماری نیوکاسل شایع شده، مرغداریها هم هیچ کدام از واکسنهای اجباریشون رو نزدند ، حداقل این یکی رو بزنند! میگه عیبی نداره توی مناطق گرمسیر ما از این چیزا نداریم! تا حالا که نداشتیم! چون ایشون لیسانس مدیریت دارند و حداکثر مطلبی که در مورد ویروس و باکتری خونده مربوط به زیست شناسی دبیرستان میشه :blinksmiley:

با تأسف : رئیس اداره آموزش اداره کل دامپزشکی یک غیردامپزشک است!

تکرار ادعای جاهلانه دکتر ابهری درباره سگ‌ها در سایت تابناک/افزایش نگران کننده بانوان و آقایان سگ‌باز در خیابان‌ها

تصاویر تأسف‎انگیز از صید گنجشک!

پتروشیمی : مرگ ماهیان به ما مربوط نیست! + عکس

شبکه خبر سیما : سگ نگه ندارید

برخورد کامیون با گورخر بهرام گور + عکس

عکس : شکار دلخراش یک قلاده پلنگ

سنا

Active member
بله آقاي دكتر دقيقا همينطوره كه فرموديد.اخذ سمت در ايران بر اساس پارتي هست نه تخصص دقيقا برعكس ساير كشورها
وقتي كسي رو مسئول يه كاري ميكنن كه بسيار به عاطفه و دلسوزي بالايي نياز داره كه بسيار بي عاطفه و بي سواد و بيرحمه نميشه از اين بهتر توقع داشت
انجمن حمايت از حيوانات كه هستم هر دفعه ميرم اونجا گريه ميكنم چه تصاوير وحشتناك و جنايت هايي كه صورت نميگيره
آقاي دكتر خواهشا به من ايميل بزنيد تا يه جنايت وحشتناك رو براتون بفرستم اون موقع متوجه ميشيد جانشين خدا در زمين كيست...؟؟!!!!!!

delavari_sana@yahoo.com

سنا

Active member
آقاي واحدي نيا به من حق بديد كه خيلي داغون شم و روم تاثير بذاره
شما كه خودتون عضو انجمن حمايت از حيوانات هستيد ميبينيد جنايت هارو...؟؟؟؟
هر چي بيشتر ميگذره و بيشتر ميبينم بيشتر آرزوي ديوانگي ميكنم و روز به روز عصبي تر
.....

کاسپین باغ وحش ارم الان یک کره 6 ماهه داره و در حال حاظر به دلیل ضعف زیاد از کره اش جدا شده و کره هم با پدرش زندگی میکنه،البته با چیپس و پفک! :smilingsmiley:

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
شما اشتباه میکنید. این کاسپین نریان بود که غذای شیر شد. اون کره ای که شما میگی مال یک نریان دیگه هست.

بله اون کاسپین که کشته شد!
من در رابطه با دو کاسپین حال حاظر باغ وحش و کره شان که بین گراز ها و گوزن ها نگهداری می شوند صحبت کردم.

بالا