کهکشان (حداد * زیره) ن

sohrab

Active member
پاسخ : کهکشان

کهکشان-شوشتر-فروردین88

پیوست ها

• CIMG1672.JPG
    CIMG1672.JPG
    121.9 کیلوبایت · بازدیدها: 163
  • CIMG1672.JPG
    CIMG1672.JPG
    121.9 کیلوبایت · بازدیدها: 165
  • CIMG1679.JPG
    CIMG1679.JPG
    115.8 کیلوبایت · بازدیدها: 205
  • CIMG1679.JPG
    CIMG1679.JPG
    115.8 کیلوبایت · بازدیدها: 204

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞

آقای تهرانچی از کهکشان عکس نگرفته؟
کهکشان تو تبریز تولیدات داره؟

مالک کهکشان تو خط خون خالص هستند خودشون؟

ایمان

Active member

♘ امیرحسین ♞ گفت:
آقای تهرانچی از کهکشان عکس نگرفته؟
کهکشان تو تبریز تولیدات داره؟

مالک کهکشان تو خط خون خالص هستند خودشون؟

تولیدات کهکشان توتبریززیاده بیشترمالک ازش تولیدمیکنه
مالک کهکشان وسزارفقط روی خالص کارمیکنند
یه حرکت استثنایی هم انجام میدن که دخترهای سزارروباکهکشان میکشه وبرعکس

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞

خان ایمان گفت:
تولیدات کهکشان توتبریززیاده بیشترمالک ازش تولیدمیکنه
مالک کهکشان وسزارفقط روی خالص کارمیکنند
یه حرکت استثنایی هم انجام میدن که دخترهای سزارروباکهکشان میکشه وبرعکس
خوب تولیداتشو معرفی کنید
غیر از کهکشان و سزار چی دارند؟

ایمان

Active member
می دونم کهکشانه چون عکس خودم از کهکشان گرفته بودم فکر کردم شاید خودم به شما داده باشم ولی اشتباه می کردم
واقعا ؟
خودت عکس رو گرفتی؟
اسم نمیبرم ولی کسی که این عکس رو بمن داد گفتش که خودم تو تبریز ازکهکشان گرفتم و محل باشگاه اقای پورضیاست

این عکسها داخل باشگاه قدیمی غمخوارها گرفته شده حدودا مربوط میشه به زمان 2یا 3ماه قبل ازجشنواره اصفهان که بعد خریداری شد وبه تبریز رفت کلا با این عکی آواتار شما خیلی حال میکنم

چند عکس از کهکشان

پیوست ها

• DSC02059_001.JPG
    DSC02059_001.JPG
    95.4 کیلوبایت · بازدیدها: 200
  • DSC02060_001.JPG
    DSC02060_001.JPG
    134 کیلوبایت · بازدیدها: 117
  • DSC02066_001.JPG
    DSC02066_001.JPG
    125.3 کیلوبایت · بازدیدها: 161
  • DSC02074_001.JPG
    DSC02074_001.JPG
    121.7 کیلوبایت · بازدیدها: 138
  • DSC02075_001.JPG
    DSC02075_001.JPG
    130.2 کیلوبایت · بازدیدها: 180

bakhshi

Member
با سلام
در پاسخ دوستان باید عرض کنم که عکسی بسیار زیبا از سلطان کارون ابا حداد در مجله دنیای اسب چاپ شده که توسط شیخ علی سلطان بن طریفی گرفته شده که مری خانم سر حداد را در دستش گرفته است . این عکس بخوبی نشان می دهد بدون اینکه قابلیتهای ورزشی اسب عرب دچار نزول شود می توان سر و گردن را اصلاح نمود کما اینکه در کره حداد کهکشان گردن را بسیار عالی اصلاح می کند و از لحاظ قوس گردن و زیبایی گردن کره هایش دست کمی از کره های خون خارجی ندارند.ریاست محترم سازمان جهانی اسب عرب جناب دکتر نایگل مالک سیلمی صلاح الدین و مبارک در هشتمین جشنواره زیبایی یزد فرمودند از اختلاط اسبان وارداتی با اسبان خود چه هدفی را دنبال می کنید مطمئنا به جایگاه صحیحی دست پیدا نمی کنید شما با متدها و روشهائی که درستی آنها در امر اصلاح نژاد ثابت شده در پی حفظ و اصلاح نژاد اسبان خود باشید و از این میراث گذشتگان خود که هزاران سال اصالت دارد نگهداری کنید متاسفانه دوستان نظرات و دیدگاههای عده ای که صلاحیت علمی در مورد اصلاح نژاد را ندارند حجت می دانند در صورتیکه بعضا نظرات داوران با نظرات متخصصین علم اصلاح نژاد بعضا 180 درجه تفاوت دارد اسب عرب ایران در حال انقراض است چون یک عده تک بعدی فکر می کنند و با تکیه بر سر بزرگ اسب عرب قابلیتهای آن را از بین می برند اسب در حقیقت فلسفه وجودی اش استفاده در علم سواری است نمایش اختراع غربیها برای استفاده از اسبان ظریفشان بود زیرا نیک می دانستند که آنها ارزش سواری ندارند همان اسبانی که مری خانم در مقالاتشان به اسبان خیابانی تشبیه می کردند .

سر کار خانم دکتر مری بنکرافت که سلایقش و دیدگاههایش در باره اصلاح نژاد اسبان ایران بسیار شبیه خانم بود فرمودند از کهکشان برای اصلاح تنه و دست و پای دختران مبارک استفاده کنید ایشان با بررسی نقاط مختلف بدن کهکشان آن را اسبی بسیار زیبا توصیف کردند فرمودند اسب داران ایرانی تا می توانند از کهکشان بکشند زیرا با توجه به سن بالای او ممکن است این فرصت استثنایی از دست برود این دیدار از کهکشان در یزد در اولین دوره ای که ایشان داوری کردند انجام شد لازم به یادآوری است زمانی که از ایشان سئوال شد زیباترین اسبانی که تا به حال دیده اید چه اسبانی بوده اند گفتند سزار و پازن و کره های حداد اسب اصیل ایرانی که هم قوی و باهوشند و هم بسیار کاربردی

بالا