کهکشان (حداد * زیره) ن

سینا گورانی

Active member
زیگورات سردار . هتلی سردار . ترنج طلا . یاقوت . فردوس . هلهله . شیرین . کژال سردار و.........

خیلی بیشتر بودند ولی من یادم نمیاد

یک کره مادیان استثنایی از کهکشان نزد اقای پورمحمد ضیا در تبریز دیدم به نام لوکسر متولد 1390 که مادرش غمزه سزار بود . هم غمزه هم کهکشان قهرمان زیبایی هستند . لوکسر هم یکبار به میدون اومده و اول شده . رنگش کهر با 5 نشون زیبا از تیره نسبان هست .

عکسهای خوبی ازش نگرفتم فقط یک عکس ازش دارم ببینید . انشاا... در اینده عکسهای بیشتری بگیرم مگذارم .IMG_3571.jpg لوکسر ( کهکشان * غمزه سزار )

سامان حسینی

Active member
از کهکشان چه کسی خبر دارد ؟ حال خودش و آمار کشش هایش ؟
جدیدترین خبرها دسته منه عکس هم دارم ولی اپلود نمیشه جمعه24/9/91 خدمتش بودم سرحال وجوون ولی دستش اسیب دیده بود که تاثیری بر حرکت زیباش نداشت!خوشبختانه امار کشش هاش بالا بود وهمین طور تعداد کره هاش هم تو اردکان خیلی زیاد بود مثلا باشکاه کارگر نزدیک به 10 تا کره کرد بیرون که به جز 2تا کره ضحاک که نوه کهکشان بودن همه کره کهکشان بودن کرانه بیک هم دست ایشون بود واقعا پسندیدمش

میرزا

Member
کهکشان جانشین بر حق حداد
حدودا 11ماهه که اردکان هست وبیش از 30کشش انجام داده
البته 20کشش هم سال قبل در اردکان داشته موقی که هنوز مال اقای پور ضیا بود
برای دیدن بهترین تولیدات خون حداد به اردکان ببائید

akbar470

Member
احتمالا حداقل یه حدود 70 کره ای تا حالا داشته باشه.

داره رکوردارسیلمی های خالص ایرانی در تعداد کره میشه!! رقیب مبارک در خون خارجی ها!!

ای کاش اسب هایی مثل نهروان و پاسارگاد هم فرصت براشون پیش میومد که حداقل هر کدام 20 کره داشته باشند.

اقای اکبر ممنون از توجهتان . اگر یک نگاه به آمار قبل که کامل هم نیست در همین پست بکنید میبینید خیلی بیشتر از اینهاست به نظر بنده بالای 120 باشد .

akbar470

Member
120 کره واقعا خیلی زیاده!! حقش هست که حتما بازنشسته بشه!!

از مجموع 120 کره بر فرض حدودا 60 نریان و 60 مادیان چه تعداد کره نریان خیلی عالی داده؟؟!!
دماوند و غرور و دیگر ..؟؟!!

نظر شخصی من این هست که خط خونی غرور و سمرقند حداقل از این لحاظ از خط خونی حداد بهتر عمل کرده.

جلوه گر زیبایی حداد و یادگاری ارزشمند
کهکشان در سوسنگرد
ماشاا.... سر و گردن
والله خیر الحافظین

پیوست ها

• سيلمى كهكشان .jpg
    سيلمى كهكشان .jpg
    78.8 کیلوبایت · بازدیدها: 73
بالا