یاقوت ( ابن ممتازه * صنوبر ) م

شهاب جان چند بار تماس گرفتم واس ام اس هم بهت دادم ولي گوشيت خاموشه . خداوكيلي خيلي دلم سوخت وناراحت شدم . مطمئن باش كه بلاگردون خودت وخونوادت شده يا اينكه قراربوده اتفاقي بدترازاين برات بيفته كه اين ماديان بيزبون ودوست داشتني ، فداي اون اتفاقات شده . انشااله خدا به باقيه اسبات و مخصوصا كره كهكشان و ياقوت سلامتي بده . براي توليد هم نه شما پيري ونه خدا بخيل . انشاالله وجودت سلامت و غم اخرت باشه .
سلام مجتبی جان همین همدردی دوستان خوب و پاکی چون تو عزیز است که باعث دلگرمی و ادامه دادن بنده میشه.بازم ازت ممنونم

عرض ارادت و همدردی خدمت جناب مهندس کریمی . استان کرمان یکی از گنجینه های خود را از دست داد . ولی به حمد خدا هنوز مالکان و تولید کنند گان شریفی چون شما هستند که یاقوت های دیگری به این صندوقچه اضافه کنند ...
سلام جناب دکتر ازشما بسیار ممنون هستم و خوشحالم که دوستی چون شما رو دارم ممنون که به فکر من بودید امیدوارم خدا بهم نیروو قوتی بده که بتونم فراموش کنم و به شماهم طول عمر.

تسلیت... به یاد روزی افتادم که دختر عموی یاقوت(کاتبه) رو با سم مسموم کردن و کشتنش... در موقعیت شما بودم میدونم چقدر سخته ... جناب کریمی مبادا ذره ای در حرکت خود احساس سستی کنی....

علی اصفهانی

Active member
مهندس هر چند که یاقوت یکی از بهترین مادیانهای ایران بود ولی مال همیشه بلاگردان صاحبش است .
انشالله همیشه بلا از شما و حانواده تون دور باشه .

آقای مهندس کریمی واقعا تسلیت میگم واقعا حیف شد یکی دیگه از بهترینا از بین رفت واقعا تسلیت به شما و جامعه سوارکاری
یاقوت یکی از مادیان هایی بود که دوسش داشتم :sadsmiley::sadsmiley::sadsmiley:

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
نام: یاقوت
جنسيت: مادیان
رنگ: کرنگ
سال تولد: 1993
شماره داغ :93-259-03
نام مادر: صنوبر
نام پدر: ابن ممتازه
تيره: خرسانی حاجی شهاب

بالا