یاقوت ( ابن ممتازه * صنوبر ) م

سلام دوستان عزیز متاسفانه یاقوت که واقعا هم برای من و ما یاقوت بود روز شنبه به دلیل تزریق دارو ی کوتریموکسازول مثلا خارجی که بعدا مشخص شد چینی بوده تلف شد

از دوستان عزیزم استدعا دارم و خواهش می کنم تحت هیچ شرایطی از داروهای خارجی استفاده نکنید اشکال نداره حداقل داروی ایرانی کم اثرتر هست ولی فاجعه خلق نمی کنه.چون داروهای خارجی ما اکثرا چینی هستند و قابل تشخیص نیست و به عنوان سوییس آلمان و ... فروخته میشن

mansouri

Member
جناب کریمی بسیار متاسف هستم هیچ کلامی جای خالیش رو پر نمیکنه انشا الله که برکتش همیشه در باشگاهتون باشه و نوه هاش پر برکت تر

سامان حسینی

Active member
جناب کریمی تسلیت میگم هرکس اسب دوست داشته باشه واقعا یاقوت براش عزیزه وازاین اتفاق ناگوار ناراحت میشه اما خوب دیگه اتفاقیه که افتاده انشالا خداکره های زیباشو حفظ کنه ومنشا خیر باشن وهیچ وقت جای خالیش احساس نشه.خدا لعنت کنه تاجری رو که ازچین دارو میاره

جناب منصوری سامان و امین عزیز از شما ممنونم که به من دلداری میدین نمی دونم چرا این اتفاق بایستی برای اسبی بیفته که من مثل بچه خودم دوستش داشتم از روزی که این اتفاق افتاده لحظه ای که سرم رو روی بالش میزارم صحنه جان کندن این اسب مظلوم برام تجسم میشه .جالبه در خوزستان هم طی 1-2 ماه اخیر بدلیل تزریقپن استرپ و کوتریموکسازول مثلا خارجی 5 اسب ازبین رفته این خبر رو امشب دوست عزیزم آقای مانگری بهم دادند.

vahid_m63

Member
بسیارناراحت شدم ، هنوز تو شوک هستم ، چه برنامه هایی واسش داشتیم
مهندس کریمی متاسفم ، فقط همین رو میتونم بگم

سینا گورانی

Active member
خیلی ناراحت شدم مهندس واقعا یاقوت جواهر بود امیدوار بودم یکبار دیگه یاقوت رو از نزدیک ببینم ولی متاسفانه......

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
این بلا سر من هم امد. با تزریق پن استرپ چینی که در جا شوک داد و اسب آماده میدان fei رو به کشتن داد

بالا