Anza Padron

سنا

Active member
نام:Anza Padron
پدر:pADRON
مادر:ANZA RAMONA
سال تولد:1988

پیوست ها

• anza_jimmy_outsideride2.jpg
    anza_jimmy_outsideride2.jpg
    76.5 کیلوبایت · بازدیدها: 121
  • anza_jimmy_outsideride2.jpg
    anza_jimmy_outsideride2.jpg
    76.5 کیلوبایت · بازدیدها: 117

سنا

Active member
پاسخ : Anza Padron

هزينه كشش:
$2500

پیوست ها

• 132597167ytJgbA_ph.jpg
    132597167ytJgbA_ph.jpg
    25 کیلوبایت · بازدیدها: 112
  • anza_aht_cover.jpg
    anza_aht_cover.jpg
    7 کیلوبایت · بازدیدها: 102
  • 132597153QAiNMM_th.jpg
    132597153QAiNMM_th.jpg
    1.9 کیلوبایت · بازدیدها: 191
  • 132597167ytJgbA_ph.jpg
    132597167ytJgbA_ph.jpg
    25 کیلوبایت · بازدیدها: 108
  • anza_aht_cover.jpg
    anza_aht_cover.jpg
    7 کیلوبایت · بازدیدها: 99
  • 132597153QAiNMM_th.jpg
    132597153QAiNMM_th.jpg
    1.9 کیلوبایت · بازدیدها: 190

سنا

Active member
شجره: :) ASWAN
PATRON
PODRUGA
PADRON
BRIGHT WINGS
ODESSA
SERINDA
Anza Padron
COMET
ETER
ESTOKADA
ANZA RAMONA
FARLOWA
TAAMARA
TAANATA

vatan

Member
بنیامین گفت:
از هزینه کششه لجند که ارزوتره چوت ماله لجند الان شده 4 میلیون :-\
این اسب کجا و لجند کجا؟؟!!!
اگه کشش لجند 4 ملیون هست پس اسب های کرد برای کشش 10 ملیون باید بگیرند چون نه لجند و نه بقیه وارداتی ها هیچ چیزی نسبت به اسب های کرد ندارند.

vatan گفت:
این اسب کجا و لجند کجا؟؟!!!
اگه کشش لجند 4 ملیون هست پس اسب های کرد برای کشش 10 ملیون باید بگیرند چون نه لجند و نه بقیه وارداتی ها هیچ چیزی نسبت به اسب های کرد ندارند.
البتهvatanجان مبارکو سوا کن خواهشن .در ضمن اسبه کرد جای خود داره عرب هم جای خود.در مورد کرد هم به عرضتون برسونم اون کردهائی که شما منظورتونه الان پیدا نمیشن چون کره کردهای قدیم همیشه دنباله مادرشون تو کوهها بودن وقوی بودنه دستو پاو بدن اسبای کرد بر می گرده به اون نه کره های کرد داخله باکسی که دورترین مسیر گشتشون تو کره گی مانژه .اینم بهتون بگم که خودم چهار سال اسبه کرد داشتم ودوستشم دارم .

vatan

Member
بنیامین گفت:
البتهvatanجان مبارکو سوا کن خواهشن .در ضمن اسبه کرد جای خود داره عرب هم جای خود.در مورد کرد هم به عرضتون برسونم اون کردهائی که شما منظورتونه الان پیدا نمیشن چون کره کردهای قدیم همیشه دنباله مادرشون تو کوهها بودن وقوی بودنه دستو پاو بدن اسبای کرد بر می گرده به اون نه کره های کرد داخله باکسی که دورترین مسیر گشتشون تو کره گی مانژه .اینم بهتون بگم که خودم چهار سال اسبه کرد داشتم ودوستشم دارم .
از مبارک تا سه چارک همشون برای من یه چیزند!!
در رابطه با اسب کرد هم یه سری به این تایپیک بزن و اسب کرد را ببین و این اسب از قدیم نیامده جدید هست .
http://www.horse.ir/fa/index.php/topic,6874.0.html

vatan گفت:
از مبارک تا سه چارک همشون برای من یه چیزند!!
در رابطه با اسب کرد هم یه سری به این تایپیک بزن و اسب کرد را ببین و این اسب از قدیم نیامده جدید هست .
http://www.horse.ir/fa/index.php/topic,6874.0.html
البته هراسبی که الان بابا نه نش مشخص نیست ویکم قد کوتاه داره و ورجه وورجش زیاده زود اسمه کردو بهش میچسبونن .

vatan

Member
بنیامین گفت:
البته هراسبی که الان بابا نه نش مشخص نیست ویکم قد کوتاه داره و ورجه وورجش زیاده زود اسمه کردو بهش میچسبونن .
پدر و مادرش هم مشخص هست!!!
شما که تو اسب عرب هستید یه اسب عرب سراغ دارید (البته کره مبارک ترجیحا) که بتونه یک سوم این اسب ورجه ورجه کنه؟؟؟؟؟

zizi

New member
vatan گفت:
پدر و مادرش هم مشخص هست!!!
شما که تو اسب عرب هستید یه اسب عرب سراغ دارید (البته کره مبارک ترجیحا) که بتونه یک سوم این اسب ورجه ورجه کنه؟؟؟؟؟
میشه شجره این اسبای کردو بگید بر میگره به کی ویه اسبه کرداسم ببریدو شجره زیاد نه تا 20 ساله پیشو بذارید استاد؟

بالا