lord bey shah

sohrab

Active member
نریان متولد 2006 وارداتی از لهستان
مهرشاد عکسش را میگذاره

پیوست ها

• lord.JPG
    lord.JPG
    48.5 کیلوبایت · بازدیدها: 351
  • lord.ped.JPG
    lord.ped.JPG
    88.4 کیلوبایت · بازدیدها: 75

mehrshad

Member
سلام . چشم من خیلی عکس ازش گرفتم .مالکش اقای شریف از سیرجان و در حال حاضر کرج-محمدشهر-باشگاه اقای هوشمند. تا جایی من میدونم قیمت کشش 2میلیون هست.

امید زمانی

Active member
فقط شباهت اسمی bey shah یکی از زیباترین اسبان دنیا بوده و الان نوه ها و نتیجه هاش توی میادین زیبایی می درخشند اتفاقا یه مستند از bey shah دارم نزدیک 1 ساعت راجع به اجدادش و مقام هاشو ...

ایمان

Active member
فکرکنم عکس های امیدزمانی مالاین اسب(لردبی شاه)نباشه چون تاریخ تولیدزدید2006ولی تاریخ روی عکس 2004زده

sohrab

Active member
امید زمانی گفت:
فقط شباهت اسمی bey shah یکی از زیباترین اسبان دنیا بوده و الان نوه ها و نتیجه هاش توی میادین زیبایی می درخشند اتفاقا یه مستند از bey shah دارم نزدیک 1 ساعت راجع به اجدادش و مقام هاشو ...

این هم نتیجه ی همون bey shah معروفه.
مادر psytadel دختر bey shah بوده.

این هم عکس lord در لهستان

پیوست ها

• foto.jpg
    foto.jpg
    79 کیلوبایت · بازدیدها: 370

امید زمانی

Active member
مهر شاد گفت:
نظرتون درباره lord چیه؟؟؟
به نظرم تو اسبهای وارد شده شجرش از همه بهتره اسبهای مطرحی تو شجرش دیده می شن ! و به نظر زیباتر هم میاد .ولی باید دید بعد از چند سال چه تولیداتی تو ایران خواهد داشت!

sohrab

Active member
در مقایسه با سایر وارداتی ها کیفیت خوبی داره. ولی با این پولی که بابتش پرداخت شده، یک کلاس بالاتر از این هم میشد خرید.

امید زمانی

Active member
سهراب گفت:
در مقایسه با سایر وارداتی ها کیفیت خوبی داره. ولی با این پولی که بابتش پرداخت شده، یک کلاس بالاتر از این هم میشد خرید.
100% خیلی بهتر از این می شد آورد .مثل اونی که بهت نشون دادم سهراب ! ;)خیلی فرقه!

mehrshad

Member
lord ;)

پیوست ها

• P1020654.JPG
    P1020654.JPG
    71.5 کیلوبایت · بازدیدها: 107
  • P1020652.JPG
    P1020652.JPG
    64 کیلوبایت · بازدیدها: 85

امید زمانی

Active member
چرا این شکلی شد ؟ حق دارند افرادی که سیلمی وارد می کنند نمیارند تو شو های ایران! اون ور با میزامپیلی و آرایش اسب چی میشه! فکر کنم اگه کره مبارک های ما هم برن اون ور یه چیزی بشن!

امید زمانی

Active member
حالا دیگه نه تا این حد اسبهای خودمون منظورت کره مبارک هاست ؟ و مبارکی که مال خودمون نیست . البته اینها اسبان تاپ اونور نیستند . شاید در سطح مبارک .

Farib

Member
البته اسبای ما خدارو شکر اگه دست و پاشون صاف نیست حداقل دم صاف میگیرن.:ِ

mehrshad

Member
نه بابا دم کج نمیگیره که؟!!!!!!!!اینو بدون اگه اشکالی داشت چندتا مقام زیبایی نداشت. الان سیرجانه باشگاه و مرکز پرورش اسب عرب شریف

Farib

Member
.Ehsan. گفت:
mamnon misham age az mohale negahdarish kasi khabar dare bege chon yeja goftan karaje yeja dige goftan sirjane mikhastam age kasi daghigh khabar dare komakam kone bazam mer30
من یه مادیون برای کشش میخواستم ببرم . مالک لرد گفت که الان سیرجانه!

بالا