lord bey shah

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
امیر حسین چرا فکر میکنی اینجا جای تبلیغ نیست . اکثر دوستان من و شما دارن تبلیغ میکنن با هزار تا کار از جمله هتک حرمت دیگران . این بنده خدا که راست و حسینی میگه این اسب خوبه. تو همین تاپیک هم خیلیها گفتن این اسب بده. چه فرقی با هم دارن؟
لرد خوبه. لرد بده . X خوبه . Y بده . تو هر تاپیک سیلمی . مخصوصا وارداتی نگاه کن . ببین اکثر پست ها همینه. خوب اینم که میگه این خوبه . چه مشکلی داره رو من نمی فهمم.

اوکی
تعدادی از اعضا کارشون همینه(پ.... ,....v , ....), ولی ایشون شورش رو در آورده
تمام پستهایی که زدن همینکارو کردن, امان از یک حرف جدید. گناه بقیه چیه باید صرفا نظرات ایشون و بقیه تبلیغاتچی هارو بخونن؟
مثل شبکه های ماهواره فارسی زبان, تبلیغات کلا پخش میکنن وسطش اگر وقت شد 5 تا 10 دقیقه فیلم

s.parizimanesh

Active member
اوکی
تعدادی از اعضا کارشون همینه(پ.... ,....v , ....), ولی ایشون شورش رو در آورده
تمام پستهایی که زدن همینکارو کردن, امان از یک حرف جدید. گناه بقیه چیه باید صرفا نظرات ایشون و بقیه تبلیغاتچی هارو بخونن؟
مثل شبکه های ماهواره فارسی زبان, تبلیغات کلا پخش میکنن وسطش اگر وقت شد 5 تا 10 دقیقه فیلم
امیر حسین منظورت از پ.....من بودم؟؟؟
در ضمن تبلیغ از اسبها شده ولی با دلیل و مدرک مثلآ فلان اسب یا فلان اسب چون کره خوب داده اینطور داده اونطور داده و .....
ولی لین فرق میکنه که بیای در تاپیک اسبهای شریف صاف بنویسی این خوبه یا بهترینه
ما نمیکیم بده ولی اگه با دلیل و مدرک باشه حرفی نیست.

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
امیر حسین منظورت از پ.....من بودم؟؟؟
در ضمن تبلیغ از اسبها شده ولی با دلیل و مدرک مثلآ فلان اسب یا فلان اسب چون کره خوب داده اینطور داده اونطور داده و .....
ولی لین فرق میکنه که بیای در تاپیک اسبهای شریف صاف بنویسی این خوبه یا بهترینه
ما نمیکیم بده ولی اگه با دلیل و مدرک باشه حرفی نیست.

وقتی نقطه میزارم یعنی مصداق !

نوشته های بعضی اعضا یا انقدر شوره یا بی نمک که واقعا آبروی خودشون رو میبره و بقیه به سطح معلوماتشون شک میکنند. و من هم اجازه میدم همه بنویسن و نظر بدن هر جور که دوست دارن. این افراد رو اگر من بخوم خراب کنم نمیتونم واقعا, ولی خودشون, 3 سوت خودشون رو نابود میکنن.
و در ضمن اگر کسی نظرات نده و سعی کنه اول اطلاعاتش رو زیاد کنه قبل از نوشتن, به جون خودم کسی نمیگه لال هست خدای نکرده.

raad

Member
من دارم میگم با مقام های که کره های لردبی شاه توی زیبای دارن این نشون میده لرد بی شاه از همه ی وارداتی ها به تره.

bakhshi

Member
LORD BEY SHAH

لرد مقام پنجم جهان در مسابقات جهانی فرانسه رو داره کی گفته که از گروهش بالا نیومده؟
جناب کریمی اگر به امید خدا یه تولید کننده خبره بشید عرایض بنده حقیر بهتر درک میکنید . ببینید بین تولید کنندگان قانون نانوشته ایی وجود داره که جنس ممتاز باید بمونه یا به قیمت *نجومی فروخته بشه ، جنس درجه دو باید فروخته یا به کسی انداخته بشه ، اسبان وارداتی ما همه بغیر از (مصطفی (مبارک) که با طرح و برنامه کاملا علمی وارد شد) مشمول بند دوم میشن . عزت شما پاینده خدمتگزار اسب اصیل ایران .

جناب کریمی اگر به امید خدا یه تولید کننده خبره بشید عرایض بنده حقیر بهتر درک میکنید . ببینید بین تولید کنندگان قانون نانوشته ایی وجود داره که جنس ممتاز باید بمونه یا به قیمت *نجومی فروخته بشه ، جنس درجه دو باید فروخته یا به کسی انداخته بشه ، اسبان وارداتی ما همه بغیر از (مصطفی (مبارک) که با طرح و برنامه کاملا علمی وارد شد) مشمول بند دوم میشن . عزت شما پاینده خدمتگزار اسب اصیل ایران .

به هر حال تنها اسبی که مقام پنجم مسابقات جهانی فرانسه که معتبرترین مسابقه جهانی که هرسال برگزار میشه را داره حالا دیگه دوستان هرکسی با دید خودش نگاه میکنه بماند بنده هم خیلی تمایلی به قانع کردن کسی ندارم و نخواهم داشت.

khosro.a

Member
به هر حال تنها اسبی که مقام پنجم مسابقات جهانی فرانسه که معتبرترین مسابقه جهانی که هرسال برگزار میشه را داره حالا دیگه دوستان هرکسی با دید خودش نگاه میکنه بماند بنده هم خیلی تمایلی به قانع کردن کسی ندارم و نخواهم داشت.

ببخشید که وسط بحثتون وارد میشم... لرد اسب زیبایی هستش که مقام 5 جهانی داره. ولی یک نریان زیباست نه سیلمی زیبا و چیزی که ما تو ایران نیاز داریم نیاز به یک سیلمی زیباست که بتونه صفات خوب خودش رو منتقل کنه!!!!
در ضمن اگه من و شما یه اسب show داشتیم که مقام 5 جهانی رو داشت و میتونست یه کره در سطح خودش تولید کنه راضی میشدیم که بفروشیمش به یه کشور دیگه؟؟!!

ببخشید که وسط بحثتون وارد میشم... لرد اسب زیبایی هستش که مقام 5 جهانی داره. ولی یک نریان زیباست نه سیلمی زیبا و چیزی که ما تو ایران نیاز داریم نیاز به یک سیلمی زیباست که بتونه صفات خوب خودش رو منتقل کنه!!!!
در ضمن اگه من و شما یه اسب show داشتیم که مقام 5 جهانی رو داشت و میتونست یه کره در سطح خودش تولید کنه راضی میشدیم که بفروشیمش به یه کشور دیگه؟؟!!

زمانی که لرد اومد 2 سال بیشتر نداشت اگر امدید سیرجان و کره هاش رو از نزدیک دیدید مطمئنا خواهید دید که واقعا اصلاح کرده

bakhshi

Member
زمانی که لرد اومد 2 سال بیشتر نداشت اگر امدید سیرجان و کره هاش رو از نزدیک دیدید مطمئنا خواهید دید که واقعا اصلاح کرده
جناب کریمی نظر شخصی نیست! که هر کس با دید خودش بخواد نگاه کنه (بنده وقتی میخوام درمان بشم میرم دکتر نسخه میگیرم قرار نیست در مباحث تخصصی هر کس وارد بشه که باید همه به نظر کارشناس هر حوزه توجه کامل کنیم کاری که اروپا میکنن راه پیشرفت اینه باقیش دوکونه برای منافع شخصی) ، بحث اینه که با این نریان ها تولید خون خارجی خوب یه توهمه نمیدونم چرا ما ایرانی ها باید همیشه بدبختی ها رو تجربه کنیم تا به گفته کارشناسان خارجی و داخلی برسیم!؟ همیشه باید سرمون به سنگ بخوره به ادم و جهان ناسزا بگیم یکم به خودمون فکر کنیم که داریم سلسله اشتباهات پدرانمون تکرار میکنیم اخه یک زره پژوهش کار بنیادی بنده به شخصه از یک استاد دانشگاه بیشتر از این انتظار دارم مقوله اصلاح نژاد اسب دیگه تخصصی شده دیگه یه حاجی بازاری نمیتونه بدون نظر کارشناسان حرکت کنه و همه چیز با تجربه خسارت زا بفهمه این نتیجه گیری مال پیش از خریده نه بعدش! ضمن اینکه هیچ کس در این حوزه پس از خانم دلسوزانه کار نکرد . به قول داور مشهور خانم بن کرافت راه پیشرفت از واردات نریان های درجه سه استاب های خارجی نمیگذره باید بیس تولید یعنی مال خیلی خوب اورد که ابستن هم باشه تازه بازم ما توانایی تولید اسب شو نداریم ما دامپزشک نداریم بتونه تلقیح مصنوعی کنه و خیلی فناوری های تخصصی دیگه . چرا باید به فکر نداشته هامون باشیم بنده نمیفهمم ما همه چیز داریم فقط اسبامون سر عالی ندارن نباید همه چیز فدای یه جنبه کنیم که . ببخشید اگر کمی نوشته های فوق صریح و بی پرده بود لازم بود تلنگر جدی داده بشه بزرگان و دوستان خانم متاسفانه روزه سکوت گرفتن این بود که وظیفه گردن جوون ها افتاد:winksmiley02: .

khosro.a

Member

حرف شما متین. من 4و5 تا از کره های لرد با عکس دیدم و چیزی که دیدم این کره ها حتی پایین تر از کره های برفین که یک اسب تولید داخل هست بودن. بازم میگم اگه حتی 10% احتمال داشت که لرد بتونه کره ای در سطح خودش تولید کنه با این پولهایی که ما ایرانیا خرج میکنیم به ما نمیفروختن. (بحث من فقط لرد نیست بلکه اکثر وارداتی های بی اصول هستش. مطمئنا حدف جناب شریف هم خدمت به جامعه اسبداری کشور بوده ولی با این اسبها و کششها به جایی نمیرسیم و همچنان درجا میزنیم. بازم میگم بحث من کلی هستش و خدای نا کرده با اسبی یا شخصی مشکلی ندارم.) امیر حسین جان این بحث ها خارج از تاپیک ferrer هستش زحمتشو بکش منتقلش کن به تاپیک لرد.

بالا