lord bey shah

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
به هر حال تنها اسبی که مقام پنجم مسابقات جهانی فرانسه که معتبرترین مسابقه جهانی که هرسال برگزار میشه را داره حالا دیگه دوستان هرکسی با دید خودش نگاه میکنه بماند بنده هم خیلی تمایلی به قانع کردن کسی ندارم و نخواهم داشت.
در گروه پنج اسبه پنجم شده.
و در این مسابقات هم هر اسبی میتونه شرکت کنه.

در گروه پنج اسبه پنجم شده.<br>و در این مسابقات هم هر اسبی میتونه شرکت کنه.
<br><br>ببخشید امیر حسین خان منبع این حرفتون رو میشه معرفی کنید.<br>دوستان لطف کنید آیتم هایی که یک سیلمی باید داشته باشه رو بگید تا ما هم چیزی یاد بگیریم.<br> <br>

♘امیرحسین♞

این اتفاق خیلی می افته .

یعنی سیلمی در سن پائین فروش بره؟
این دو و سه ساله ها کره نریانهای سیلمیهای معروف هستند عموما که در حد پدر نشدند و در سطح اروپا هم نیستند.
میفروشن که خوراک ندن
ولی مارو بالا میبرن. ولی ما هم چون خیلی عیقب هستیم و مال خودمون متوسطه میزنیم به متوسط. بازهم متوسط تولید میکنیم.

♘امیرحسین♞

<br><br>ببخشید امیر حسین خان منبع این حرفتون رو میشه معرفی کنید.<br>دوستان لطف کنید آیتم هایی که یک سیلمی باید داشته باشه رو بگید تا ما هم چیزی یاد بگیریم.<br> <br>

نتایج اون مسابقاتی که توش شرکت داشته رو ببینید.
شما چطور میگید 5 شده ولی نمیدانید در کی و کجا ؟!

bakhshi

Member
یعنی سیلمی در سن پائین فروش بره؟
این دو و سه ساله ها کره نریانهای سیلمیهای معروف هستند عموما که در حد پدر نشدند و در سطح اروپا هم نیستند.
میفروشن که خوراک ندن
ولی مارو بالا میبرن. ولی ما هم چون خیلی عیقب هستیم و مال خودمون متوسطه میزنیم به متوسط. بازهم متوسط تولید میکنیم.
میشه کره نریان خوب خرید در کلاس کیو ار مارک . ولی با زیر 700000 هزار دلار همین جنس میدن که فقط بدرد کالسکه میخوره ! تازه اگر نای راه رفتن داشته باشه:tonguesmiley: .

ببخشید که وسط بحثتون وارد میشم... لرد اسب زیبایی هستش که مقام 5 جهانی داره. ولی یک نریان زیباست نه سیلمی زیبا و چیزی که ما تو ایران نیاز داریم نیاز به یک سیلمی زیباست که بتونه صفات خوب خودش رو منتقل کنه!!!!
در ضمن اگه من و شما یه اسب show داشتیم که مقام 5 جهانی رو داشت و میتونست یه کره در سطح خودش تولید کنه راضی میشدیم که بفروشیمش به یه کشور دیگه؟؟!!

لطفا از نزدیک ببینید مطمئنا نظرتون عوض میشه

نتایج اون مسابقاتی که توش شرکت داشته رو ببینید.
شما چطور میگید 5 شده ولی نمیدانید در کی و کجا ؟!
جناب امیر حسین خان میشه لطف کنید مشخصات گروهی که لرد بوده و اسبهایی که توش بودند را برامون از اینترنت در بیارید من فقط این را میدونم که مقام پنجم جهان را داره و نشنیدم که تو گروه خودش پنجم شده در هر صورت همین که توی مسابقه جهانی فرانسه تونسته شرکت کنه و از هفت خوان رد شده خیلی مهم هست چون میدونم این جوری نیست که هر کی خواست بتونه وارد بشه درسته؟ ممنون میشم اگر شبه ها و تردیدها رو از بین ببرید

bakhshi

Member
لطفا از نزدیک ببینید مطمئنا نظرتون عوض میشه
کدوم کرها جناب کریمی!؟ در یزد یه گروه 4 تا کره لرد بود همه اوت شدن یکی بزور مقام اورد! چرا نمیخواهیم چشمهامون باز کنیم رو به جهان تا بتونیم حقیقت ببینیم!؟ شما نزدیک دو ساله وارد اصلاح نژاد زیبایی شدید بعد نظر افراد تحصیل کرده و اسب دار رو راحت بدون پژوهش رد میکنید ، بنده اساتیدم مشخصا و شناخته شده سالها تحقیق کردم عرایض و راهنمایی هایی بالا خدمتتون گفتم ارزش اندیشیدن به نظرم داشت چون میخواستید جواب بدید بهش فکر نکردید . در غرب افراد یا دانش کامل اسب رو دارن یا اینکه مشاور باتجربه و متخصص اصلاح نژاد دارن ما سیغه عجیبی خلق کردیم نه خودمون دانش کار داریم نه غرور نشکستنیمون به ما این اجازه رو میده که بیشتر یاد بگیریم همه بپذیریم ما نمیدانیم هر کسی که چهار تا اسب خرید فکر نکنه انده اسبه همه چیز از بره ، ابن سینا هست . روی صحبت بنده اول با خودمه بعد دوستان *تا ندانیم که نمیدانیم هیچ نمیدانیم ، باید که بدانیم هیچ نمیدانیم* لرد در گروه فکر کنم 5 تایی 5 شده خسته نباشه واقعا از کره متوسط مروان باندروس خورده . بعدشم کی میاد کره سیلمی بفروشه که بعدا تولیدات جهانی میکنه و مشهور میشه!؟

bakhshi

Member
جناب امیر حسین خان میشه لطف کنید مشخصات گروهی که لرد بوده و اسبهایی که توش بودند را برامون از اینترنت در بیارید من فقط این را میدونم که مقام پنجم جهان را داره و نشنیدم که تو گروه خودش پنجم شده در هر صورت همین که توی مسابقه جهانی فرانسه تونسته شرکت کنه و از هفت خوان رد شده خیلی مهم هست چون میدونم این جوری نیست که هر کی خواست بتونه وارد بشه درسته؟ ممنون میشم اگر شبه ها و تردیدها رو از بین ببرید
اسب های نژاد های دیگر هم میتونن شرکت کنن ولی میدونن شانسی ندارن شرکت نمیکنند بله لرد مقام پنجم جهان نداره امیر جان درست فرمودن در گروهش پنجم شده اسم برخی هم گروهاش کیو ار مارک دوم شد ، باندروس اول شد (کره های مروان) ، کابشتاد سوم شد (کره پوگانین) لرد پنجم در این گروه در نتیجه چمپیون مهم نبود جناب کریمی اون چیزی که از مسابقات جهانی مهمه مقام در چمپیون هست تازه بازم کافی نیست مثلا مروان که اول شد تولیدات خیلی خوبش کمتر از انگشتان یه دست هست مثل غزل پدرش هرگز تولید نکرد خودش فروختن پدرش نگه داشتن غزل سال پیش پر طرف دار ترین سیلمی بود . تنها مقام مسابقات و پدر مشهور کافی نیست بسیاری از کره های سیلمی های نامدار الان اروپا میشه با چند هزار یورو خرید ولی هیچ کدوم در کلاس پدرشون نیستن وگرنه یا فروشی نبودن یا اینکه میلیون ها دلار قیمت داشتن ایا وارد کنندگان خدمتگزار ما حاضرا بخاطر پیشرفت ما اسب کلاس Aوارد کشور کنن جواب این سوال کلیدی ، به وجدان دوستان واگذار میکنم تا خودشون نتیجه گیری کنند:smilingsmiley: .

♘امیرحسین♞

خیر برادر.
1-تمام مسابقاتی که برگزار میشه سه تا مقام بیشتر نیست 1 و 2 و 3 که جایزه میگیره بقیه هم بعدش میان دیگه. در بعضی مسابقات فقط 1 . 2 .3 مقامشون معلومه و بقیه میرن بیرون ولی در فرانسه مقامها تا اسب اخر هم گفته میشود.
2-تولید کننده و مالک لرد بی شاه : [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]: Malgorzata & Jozef Pietrzak [/FONT]و با 448,5 بعد از اسب Don Giovanni J از انگلیس با امتیاز 456 ,مقام پنجم را بدست می اورد در گروه خودش و در گروه قهرمانان هم قرار نمیگرد.
3-هفت خوان رستمی وجود ندارد, شماهم همین الان بلیط بگیرید و بروید فرانسه و یک اسب هم ار همون دور ورا بخرید و ثبت نام کنید. باور کنید میتوانید شرکت کنید.
4-در مسابقات اروپا از امریکا اسب شرکت نمیکند. ورد کاپ در امریکا برگزار میشه و از اروپا هم اسب شرکت داده میشود.
5-عموما عربها به 1 دلیل در مسابقات زیبایی شرکت داده میشوند و انهم شو کردن و فروش به بقیمت بالاتر است.

کدوم کرها جناب کریمی!؟ در یزد یه گروه 4 تا کره لرد بود همه اوت شدن یکی بزور مقام اورد! چرا نمیخواهیم چشمهامون باز کنیم رو به جهان تا بتونیم حقیقت ببینیم!؟ شما نزدیک دو ساله وارد اصلاح نژاد زیبایی شدید بعد نظر افراد تحصیل کرده و اسب دار رو راحت بدون پژوهش رد میکنید ، بنده اساتیدم مشخصا و شناخته شده سالها تحقیق کردم عرایض و راهنمایی هایی بالا خدمتتون گفتم ارزش اندیشیدن به نظرم داشت چون میخواستید جواب بدید بهش فکر نکردید . در غرب افراد یا دانش کامل اسب رو دارن یا اینکه مشاور باتجربه و متخصص اصلاح نژاد دارن ما سیغه عجیبی خلق کردیم نه خودمون دانش کار داریم نه غرور نشکستنیمون به ما این اجازه رو میده که بیشتر یاد بگیریم همه بپذیریم ما نمیدانیم هر کسی که چهار تا اسب خرید فکر نکنه انده اسبه همه چیز از بره ، ابن سینا هست . روی صحبت بنده اول با خودمه بعد دوستان *تا ندانیم که نمیدانیم هیچ نمیدانیم ، باید که بدانیم هیچ نمیدانیم* لرد در گروه فکر کنم 5 تایی 5 شده خسته نباشه واقعا از کره متوسط مروان باندروس خورده . بعدشم کی میاد کره سیلمی بفروشه که بعدا تولیدات جهانی میکنه و مشهور میشه!؟
جناب بخشی میشه خیلی بهتر و مودب تر هم صحبت کرد جنابعالی چندتا تولید کردین شما از کجا میدونید که من توی چه زمینه ای کار می کنم به هرحال برای خودم و شما متاسفم از این به بعد هم علاقه ای به جواب جنابعالی ندارم .هنوز روش صحبت کردن درست رو بلد نیستید تقصیرهم ندارید.

mahdi1995

Member
اگر این لرد بی شاه باشه من خدکشی میکنم
اقا جون واقیت را نشون بدین نه بزرگ و نه کوچک

Farib

Member
سلام
اگه اشکال نداره منم یه توضیح کوچیک در مورد مسابقات قهرمانی جهان بدم .
هر ساله در ماه اخر میلادی و در پایان مسابقات سالیانه در سال میلادی مسابقات قهرمانی جهان انجام میشه. ورود اسب از همه جای جهان انجام میشه. نه فقط اروپا .
اول مسابقه در گروه انچام میشه و سپس قهرمانی . اسب هایی که از گروه بالا میان در قهرمانی فقط برای قهرمانی و نایب قهرمانی جهان رقابت مبکنن . سپس ده اسب برتر مسابقه هم رده بندی میشه و همینطور زیباترین سر و .....
اسب های امریکایی هم هر ساله شرکت میکنن ولی این شرکت کردن خیلی زیاد نیست چون کلا معیارهای تولید در اروپا و امریکا و به طبع صلیقه داوری متفاوته و عموما قهرمانای world cup Vegas یا SCOTTTSDALE برنده های از پیش معلوم این مسابقه نیستن و بالعکس خیلی از برنده های قهرمانی جهان و قهرمانی ار.پاست که معمولا به اعراب و یا امریکایی ها فروخته میشن.
lORD bEY sHAH بعد از اینکه تو مسابقات لهستان خودش و نشون داد به پاریس برده شد که خودش یه افتخاره . از همه مهتر اینه که تو کلاس نریونهای 1 تا 3 سال نتایج بهشکل زیر بوده :
ROE LATEEF
(Gazal Al Shaqab***/ZT Ludjbrosiaa)
07-06-15Aggad/GBAggad/GB
ALI MONISCIONE
(Psytadel**/Alianna Moniscione)
07-00-00Buzzi/ITBuzzi/IT
SHANNAN EL MADAN
(Shael Dream Desert/Perla K)
07-03-20Do Amaral/BRZAl Mohamadia Stud/KSA
MVA COLOUR ME COOL
(True Colours/SKF Tiaara)
07-02-19Emery/USAJones/GB
ORION OS
(Om El Bahreyn/Vetla)
06-00-00Fraser-Brown/GBFraser-Brown/GB
LORD BEY SHAH
(Psytadel**/Lady Aphrodite DD)

06-04-02Pietrzak/PLPietrzak/PL
DON GIOVANNI
(MPA Giovanni/Jer-Angel)

06-03-04Jerome/USGamlin, Ratcliffe & Matthews/GB
KABSZTAD
(Poganin/Kwestura**)

06-02-22Michalow/PLMichalow/PL
BAANDEROS
(Marwan Al Shaqab*/HS Bessolea)

05-00-00Hickman/USAAl Khalidiah Stud/KSA
QR MARC
(Marwan Al Shaqab*/Sweet Dreams)

05-02-28Doyle/USAGheysens/BE

در این مسابقه در قهرمانی BANDEROS قهرمان سیبمی های جوان و qr marc نایب قهرمان شناخته شد و در انتخاب 10 اسب برتر lord هم انتخاب شد که این هم رنکینگ خیلی خوبیه.

بالا