Perlaan El Javier

Farib

Member
والا اقای پدرام که بر گشت کرمانشاه ولی پرلان رو خبر ندارم .

ایمان

Active member
Perlaan El Javieer (Javier el Jamaal x Porlamar)
BS Black Hakima (Al Hakim x Love on Fade)
Gratisa (Aslan x Gratka)

We are more then happy to announce the outstanding sale of Perlaan el Javieer (Javier el Jamaal x Porlamar)- Silver medal International A show in Towerlands, Top five of the class at International B Show Frankfurt, International C Show Brecht & International B Show, Ströhen; BS Black Hakima (Al Hakim x Love on Fade) - sired by maternal halfbrother to unanimous World, All Nations Cup & Dubai Gold Cup Champion - Al Lahab, All Nations Cup Res. Jr Champion, Israeli Res. National Champion and World Top Five - Al Maraam, Israeli, Austrian National Champion & Jr Champion Asil Cup International - Al Hadiyah AA; Gratisa (Aslan x Gratka) - sired by Aslan - Polish National Reserve Champion Stallion, one of very few sons of legendary Eukaliptus, halfsister to Gafal - Top Five All Nations Cup Aachen & Polish Derby & Skowronek Stake Winner. Congratulations to the new owners in Iran!

s.parizimanesh

Active member
من هفته پيش پرلان را از نزديك ديدم خداييش تا عكسهاش خيلي فرق داره صورت بسيار زيبايي دارد به اقاي پدرام تبريك ميگم البته چند ماديان از كره هاي مبارك براي كشش اورده بودند فكر كنم گزينه خوبي براي كره هاي مبارك باشه خلاصه دست همه كه سيلمي وارد كرده درد نكنه اخه تا چه اندازه هم خوني من تا الان ده ماديان كره مبارك ديدم كه با خود مبارك كشش شده بودند از جمله همين مادياني كه براي كشش با پرلان اورده بودند يا كره هاي برفين هم همين طور......

پیوست ها

• p1.jpg
    p1.jpg
    177.9 کیلوبایت · بازدیدها: 67
  • p2.jpg
    p2.jpg
    150 کیلوبایت · بازدیدها: 51

Farib

Member
این اسب به غیر از صورت زیبا محاسن دیگه ای هم داره.مثل بدن خوب و خط خونی خوب .

احسان گفت:
پروت موات فرق ميکنه با اين البته در ظاهر هم همين ميشه ولی ظاهر بين نباش اکويی جان
سلام احسان جان،بحث من فرق می‌کنه با پروت موات که شما گفتی‌،،،من گفتم پروتیت، پروت موات چی‌ هست اصلا؟،می‌شه توضیح بدی ؟

ایمان

Active member
پروازجان ازبدن پرلان عکس نگرفتی ؟؟
کدوم دخترهای مبارک واسه کشش باپرلان اونجابودن ؟؟

s.parizimanesh

Active member
پروازجان ازبدن پرلان عکس نگرفتی ؟؟
کدوم دخترهای مبارک واسه کشش باپرلان اونجابودن ؟؟
يه چند تايي گرفتم.يادم نيست اسم ماديان چي بود از تهران امده بود.ماديان عرب حاج محمد كره مبارك بود يك كره هم از مبارك پاش بود ان را هم ميخواست از پرلان بكشه.

بالا