حداد(سلیم*آرزو)ن ک1

پاسخ : حداد

مـــحــمــد رضــــا گفت:
احسنت به این بوک مارک میشه بگین چطور زدین ؟
داداشم زحمت اسکن و ویرایشش را کشیده، من زیاد از فتوشاپ سر در نمیارم،ازش میپرسم و توی پیام خصوصی براتون میفرستم تا وقت دیگران هدر نره

امید زمانی

Active member

باسل رو ما نديديم اما ميگن خيلي معركه بوده !‌اما حداد با ماديانهاي درجه 1 هم كره در حد خودش نداده !

vatan

Member

♘ امیرحسین ♞ گفت:
از این کره ها اکثرا مردن؟

کدوم در حد پدر شدند؟
به نظر من هیچکدوم در حد پدر نبودند
عیب حداد یکیش همین بوده من به شخصه ابن ممتازه و سمرقند را به حداد ترجیح میدم البته با توجه به کره های این سه سیلمی میگم.

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞

vatan گفت:
اگه اسب درست و حسابی بودند حتما معروف میشدند.
قبول ندارم

اینجوری بود تا بحال که:
دست کی بوده خیلی مهمتر از اینه که خودش چی بوده

تعداد اسب عالی هم دست افرادی میفتاده که نمیکشدن و مرده

vatan

Member

♘ امیرحسین ♞ گفت:
قبول ندارم

اینجوری بود تا بحال که:
دست کی بوده خیلی مهمتر از اینه که خودش چی بوده

تعداد اسب عالی هم دست افرادی میفتاده که نمیکشدن و مرده
کسانی را داریم که اکثر کره های حداد را بشناسند و گواهی بدند کسانی که از نزدیک با خانم بودند و اکثر تولیدات حداد و سمرقند و ابن ممتازه را میشناسند و خودشون برای سیلمی نسل آینده اصطبل خودشون به دنبال بهترین تولیدات حداد بودند.
علی رضایی نژاد بهتر میتونه به شما بگه بهترین کره های حداد ولی مطمئنم از اون چیزی که همه الان میدوند چیز منحصر به فردی جا نمونده.

vatan گفت:
اگه اسب درست و حسابی بودند حتما معروف میشدند.
آیافکر می کنیدکه اسبهای خوب ایرانی در این سایت معرفی شدند ویا می شوند.؟
آیااسبهای تمام تولیدکنندگان در این سایت معرفی شدند؟!
آیا تمام اسبهای خوب ایران شناسایی شدند؟!

معتقدم حداد وامثال حداد محصول یک سیستم شناسایی ,پرورش ,تبلیغات وبهره برداری مناسب می باشند.
که شایدخیلی از اسبهای خوب ایرانی ,چه در آن زمان وچه اکنون از آن بی بهره اند.
باور دارم که این سیستم موجود,از بین برنده استعداد های خوب می باشد.
حداد اگر سیلمی خوبی است به دلیل داشتن کره های خوب است وگرنه در حدیک اسب خوب باقی می ماند.
وبه مرور از خاطره ها باتمام تواناییها فراموش می شد,
این کره ها شاید سرنوشت پدررانداشتند.!!
وباز معتقدم که در ایران از اسب خوب بیشتر, اسب خوب است حال چه فرق می کند که کره حداد باشد یا...
وهیچکدام هم معروف نمی شوند,چون زمینی برای معروفیت وجود ندارد وکسی برای پیدا کردن آنها....!

♘امیرحسین♞

oliveira گفت:
آیافکر می کنیدکه اسبهای خوب ایرانی در این سایت معرفی شدند ویا می شوند.؟
آیااسبهای تمام تولیدکنندگان در این سایت معرفی شدند؟!
آیا تمام اسبهای خوب ایران شناسایی شدند؟!

معتقدم حداد وامثال حداد محصول یک سیستم شناسایی ,پرورش ,تبلیغات وبهره برداری مناسب می باشند.
که شایدخیلی از اسبهای خوب ایرانی ,چه در آن زمان وچه اکنون از آن بی بهره اند.
باور دارم که این سیستم موجود,از بین برنده استعداد های خوب می باشد.
حداد اگر سیلمی خوبی است به دلیل داشتن کره های خوب است وگرنه در حدیک اسب خوب باقی می ماند.
وبه مرور از خاطره ها باتمام تواناییها فراموش می شد,
این کره ها شاید سرنوشت پدررانداشتند.!!
وباز معتقدم که در ایران از اسب خوب بیشتر, اسب خوب است حال چه فرق می کند که کره حداد باشد یا...
وهیچکدام هم معروف نمی شوند,چون زمینی برای معروفیت وجود ندارد وکسی برای پیدا کردن آنها....!
موافقم
ولی وقتی بوی پول و سود بیاد افراد میگردن تو در و دهاتها هر چیزی خوب سریع نقدشو رو جمع میکنن و میارن میفروشن(چیزهای آماده)
در صورتیکه با داشتن دید اسبی ممکنه شما یک مادیان داشته باشی و اگر با بهتریم معروفم بکشی چیز خاصی نده ولی تو یک آغل تو عدم آباد یک نریانی دیدی که بیاری و بکشی کره بده که چشم هر چی کره تولید کن و کره بخر و کره خر و خر رو کور کنه.

این سیستم همین کار معرفی رو داره انجام میده
تا قبل از این سایت هیچکس نمیدونست انسیاتوری هست یا توحیدی یا کره گل آهو.
اینو قبول دراید؟

امید زمانی

Active member

♘ امیرحسین ♞ گفت:
تا قبل از این سایت هیچکس نمیدونست انسیاتوری هست یا توحیدی یا کره گل آهو.
اینو قبول دراید؟
انجمن خوبه ! اما اسب توش زیاد معرفی شده ولی کدام یک از این 3 اسب که گفتید به واسطه انجمن کشش پیدا کردند ؟

♘امیرحسین♞

امید زمانی گفت:
انجمن خوبه ! اما اسب توش زیاد معرفی شده ولی کدام یک از این 3 اسب که گفتید به واسطه انجمن کشش پیدا کردند ؟
من پیغمبر نیستم

راه رو ردیف کردم, هر کسی دید خودش را داره و نمیشه هیچ چیزی رو کله کسی کرد
هر کس خودش باید به این نتیجه برسه که نیاز داره تا کره ای تولید کنه که کسی ندیده تا بحال, وقتی همه ترجیح میدهند که ریسک نکنند و از یک سیلمی استفاده کنند که سالهاست کشش داره و عافیت طلب میشوند, من چکار میتونم بکنم؟

برای انسیاتور این کار را کردم کامل

Soheil Sanati

Active member
ايا حداد يك نريان خون ايراني بود؟

دوستاني كه عاشق خون ايراني هستند جوا اين سوال رو بدهند

ایمان

Active member
شجره توکتابش که تاچندینپشتش معلومه بس نیست ؟؟
شما چه مدرکی میخوایید ؟؟
نکنه میخوای بگید که پدران اسبهای قدیمی ایران مثل کارون وحمدانیه های آل کثیر. ایرانی نبودن وازکشورهای حاشیه خلیج فارس آورده شدن ؟؟

sohrab

Active member
دوستاني كه عاشق خون ايراني هستند جوا اين سوال رو بدهند

موضوع تکراری

بارها اشاره شده . از جمله در مصاحبه با شیخ حسن برادر شیخ حاجات آل کثیر که نسب حمدانی های آل کثیر را به شیخ کویت مبارک صباح داده که از او به شیخ خزعل و سپس به جد شیخ حاجات مرحوم شیخ فرحان هدیه داده شد و سپس به فرزند ارشدش مرحوم شیخ بندر و سپس به مرحوم شیخ حاجات رسید.

آیا هدف شما از طرح این موضوع این بود که بگید اسب های خوزستان هم خون خارجی دارند یا چیزی به اسم خالص ایرانی وجود نداره و نتیجه بگیرید امروز هم ورود اسبهای اصلاح شده مصری و کشش با مادیانهای خوزستان یک اتفاقی ست در حد آنچه که در مورد اجداد حداد اتفاق افتاده؟
اگر جواب مثبت است بفرماید تا پاسخ بدم

حداقل لهستانی یا روس نیست وحرفهای یک عده خاص را می زنید که کمر به نابودی خالص ایرانی بستن و یک تاروبرد را زوری وارد کتاب کردن.

sohrab

Active member
انتظار دارید نتیجه ای هم بگیرید از این طرز بحث کردن؟
واقعا که ....

این را بعضیها ساختند تا واردات و اسبان خود را نشان داده و بگن کارشان درست است.هرچند با کار فدراسیون و وارد کردن ردیهام تقریبا اسب خالص را خراب کردندو با خون تاروبرد قاطی کردن. ما باید هشیار باشیم و از خون این مادیان و تمام ردیها استفاده نکنیم.