سرگل

sohrab

Active member
الان اینجاست:winksmiley02:

پیوست ها

• CIMG3326.JPG
    CIMG3326.JPG
    86.4 کیلوبایت · بازدیدها: 52
  • CIMG3327.JPG
    CIMG3327.JPG
    84.4 کیلوبایت · بازدیدها: 33
  • CIMG3315.JPG
    CIMG3315.JPG
    62.2 کیلوبایت · بازدیدها: 42
  • CIMG3318.JPG
    CIMG3318.JPG
    64.2 کیلوبایت · بازدیدها: 33

sohrab

Active member
اسبهایی که با سیستم زنجیری! سواری شدن تا آخر عمر این حالت ترس و استرس تو وجودشون هست. کسایی که زنجیر میکشن به گرده اسب واقعا بویی از انسانیت نبردن از دیدن این سواری و پر خونی و معراج و.. هم لذت نمی برند، فقط برای خود نشان دادن و روی همسایه را کم کردنه.

vatan

Member
اسبهایی که با سیستم زنجیری! سواری شدن تا آخر عمر این حالت ترس و استرس تو وجودشون هست. کسایی که زنجیر میکشن به گرده اسب واقعا بویی از انسانیت نبردن از دیدن این سواری و پر خونی و معراج و.. هم لذت نمی برند، فقط برای خود نشان دادن و روی همسایه را کم کردنه.
اين اسب تهران بوده و در تهران زنجيري سواري شده!!!!!
با لحجه تهراني حتما!!!
توي سن 15 و 16 سالگي اومده اصفهان مالك اولش هم زنجيري نبود و باشگاهي بعدش هم دست اقا تقي بود .
حالا اگه منظورت اين هست كه دست اقا تقي زنجيري شده دليل نميشه همه اسب هاي اصفهان را زنجيري بدوني عزيز !!!
در ابتداي جواني هستي سعي كن كه مطلق فكر نكني :rolleyessmileyanim:با ديدن يه نمونه و چهار تا نمونه تمام اسبهاي استان اصفهان را زنجيري حساب نكن.
همينطور كه من با ديدن مردم آخر آسفالت اهواز همه را اون طوري حساب نميكنم عزيزم!!:dodgy:

sohrab

Active member
اين اسب تهران بوده و در تهران زنجيري سواري شده!!!!!
با لحجه تهراني حتما!!!
توي سن 15 و 16 سالگي اومده اصفهان مالك اولش هم زنجيري نبود و باشگاهي بعدش هم دست اقا تقي بود .
حالا اگه منظورت اين هست كه دست اقا تقي زنجيري شده دليل نميشه همه اسب هاي اصفهان را زنجيري بدوني عزيز !!!
در ابتداي جواني هستي سعي كن كه مطلق فكر نكني :rolleyessmileyanim:با ديدن يه نمونه و چهار تا نمونه تمام اسبهاي استان اصفهان را زنجيري حساب نكن.
همينطور كه من با ديدن مردم آخر آسفالت اهواز همه را اون طوري حساب نميكنم عزيزم!!:dodgy:

وحید من ابتدای جونی هستم؟ با این حساب که تو در عنفوان خردسالی هستی!:coolsmiley02:

جواب پیغام خصوصیت هم همینجا بدم در مصرف آب صرفه جویی بشه!
برای صدور اسب پرخون از خوزستان نه به زنجیر اصفهان نیاز دارم، نه به زنجیر زنش. چون اصولا ادعا و تعصبی ندارم.
در مورد پیشینه این اسب هم نمیدونم و فرقی هم نمیکنه کجا زنجیر خورده.
کلا به دل نگیر برادر، اینجا که بر خلاف شما نه اسمی از اصفهان آوردم نه آبروی اسبدارهاشو کم و زیاد کردم. جاهای دیگه هم هیچ وقت نگفتم "همه" یا "بدون استثنا" یا "مطلقا"

گذرت به اخر اسفالت هم افتاده؟ مواظب خودت باش رفیق:dodgy:

vatan

Member
وحید من ابتدای جونی هستم؟ با این حساب که تو در عنفوان خردسالی هستی!:coolsmiley02:

جواب پیغام خصوصیت هم همینجا بدم در مصرف آب صرفه جویی بشه!
برای صدور اسب پرخون از خوزستان نه به زنجیر اصفهان نیاز دارم، نه به زنجیر زنش. چون اصولا ادعا و تعصبی ندارم.
در مورد پیشینه این اسب هم نمیدونم و فرقی هم نمیکنه کجا زنجیر خورده.
کلا به دل نگیر برادر، اینجا که بر خلاف شما نه اسمی از اصفهان آوردم نه آبروی اسبدارهاشو کم و زیاد کردم. جاهای دیگه هم هیچ وقت نگفتم "همه" یا "بدون استثنا" یا "مطلقا"

گذرت به اخر اسفالت هم افتاده؟ مواظب خودت باش رفیق:dodgy:
گاهی اوقات فکر میکنم اگه به امام رضا میگند یا ضامن آهو به بعضی ها و اشک های تمساحی که میریزند باید بگند یا ضامن یابو!!:dodgy:
من از شما پرسیدم که این اسب کجا بوده و شما جواب میدی که جایی که دیگه زنجیر نمیخوره و کسانی که مطلع هستند میدونند که این اسب تو اصفهان بوده و منظور از حرف شما خیلی مشخص هست. حالا اسم اصفهان را بیاری یا نیاری دیگه فرقی نمیکنه.
اما من جواب دادم که آقا تقی با این قیمتی که اسب را به طرف انداخته الان مالک اسب داره زنجیر میخوره اون هم از نوع زنجیر تیغیش !!:dodgy::dodgy:البته بگم تو ماه محرم زنجیر تیغی صواب داره!!!!:dodgy:
اما در مورد آخر آسفالت باید بگم که گذر من به آخر آسفالت نخورده بلکه گذر بچه های آخر آسفالت به ما خورده:dodgy::dodgy:البته هر چند میگفت که من بچه کیان پارس هستم:coolsmiley02:

sohrab

Active member
نصیحت همه عالم چو باد در قفس است ....... به گوش مردم نادان و آب در غربال

amirhosein jan ta oonjaei ke man etele daram , sargol koreye arefe va ye naryane siahe fogholade por khoon ke shekh osmane naghshbandi az shoyookhe kord be darbar hediye dade bood ast ke oon nariyan be asbe shekh osman maroof bood va az asbahaye asil bood va arefeh ham koreye dive az madiyanhaye obaye bood va mery khanoom be in dalil sargolo daghe 04 zad, choon shajareye dorosti az asbe sheykh osman nadasht va be nazare man hich khoone khareji dar in madiyoon vojood nadare

وای من چقدر دنبال این مادیون گشتم...من هم شنیده ام از شیخ عثمان خون داره..بعد شنیدم امده رفسنجان ودست حمید نوری ولی هر کار کردم نتوانستم ببیمش گفت توی اصطبلم نیست توی ده هست حتی برای شکمش با شیخ خود اقای نوری اقدام کردم و...ولی فکر کنم نوری بلف زده....کاش پیدایش میکردم

جناب پوربهزاذ من این مادیان رو مدتها پیش اصطبل آقای نوری دیدم( زمانی که تازه خریده بودنش ) توی یه کورس محلی رفسنجان هم شرکت کرد
داغ ردیه کورس خوبی گویا داشته خیلی هم مادیان جادار و کلفتی هست

من داغ 04 دیدم خودمون هم داشتیم(سهیل توی عرب کرد هست) این اسب داغ گردنش یه جوری بود انگاری سعی کردن پاکش کنن!!!

بالا