قجری ( ghajariy )

Soheil Sanati

Active member
بجا کالبدشکافی قجری تکلیف اون کلاس داوری که یزد برگزاز کردی پارسال رو بده. خجالتم خوب چیزیه که داشته باشی. 120 تومن از مردم گرفتی که خودت مدرک بگیری؟؟؟
تکلیفش مشخصه و تمام مدرکها و حضور در کلاسها دست خانم کوثریه و باید در فدراسیون جلسه بگذارن و تکلیفشو معلوم کنن.در ضمن ۱۲۰ تومن تو جیب من نرفته.اگه شک داری خودت کلاس بزار۰

تکلیفش مشخصه و تمام مدرکها و حضور در کلاسها دست خانم کوثریه و باید در فدراسیون جلسه بگذارن و تکلیفشو معلوم کنن.در ضمن ۱۲۰ تومن تو جیب من نرفته.اگه شک داری خودت کلاس بزار۰

با سلام ... فکر کنم کلاس هندلری هم تکلیفش نامشخصه همشم که دست خانوم کوثریه و ایشون هم هیچ کاری نمیکنن فعلا ظاهرا :blinksmiley:

از پارسال هنوز دست خانم کوثریه؟؟؟ شما که از عهدت بر نمیومد کلاس برگذار کنی و میفهمیدی تو فدراسیون و.... اشکال میگیرن برات چرا اینکارو کردی؟؟ حالا چطور شده از بعضیا اومده از بقیه نیومده؟؟؟

sajad

Member
گرفتن رگ قلب موجب این اتفاق شده است
اما برای چه رگ قلب قجری که سالم از آلمان آورده بودند بگیرد؟

گرفتن رگ قلب موجب این اتفاق شده است
اما برای چه رگ قلب قجری که سالم از آلمان آورده بودند بگیرد؟
قجري اسبي بود كه تا وقتي خارج از ايران بود تو آمادگي براي شو بود و رژيم غذايي رعايت ميشد و فعاليت ورزشي به موقع داشت
ولي ايران 90% تو باكس بود و براي كشش از باكس خارج ميشد
هميشه غذا آماده تو باكسش بود
ماديانم 4ماه براي كشش باشگاه الماس بود من 3بار رفتم باشگاه هر دفعه از دفعه قبل چاقتر شده بود و ...
اينها همه عاملي براي شروع بيماري و سكته قلبي و ايست قلبي و ... ميشه جانم
هر كسي اسب خوب داشت كه نبايد فقط بهش بده بخوره حالا نه اين قيمت قجري 10 برابر اين.

بالا