نژاد این اسب چیه ؟

parisa

Member
من توی دو خون بودنش شک ندارم تو نگاه اول تربرد را می بینم شما هم می بینید با نه من دارم اشتباه می کنم ؟

parisa گفت:
من توی دو خون بودنش شک ندارم تو نگاه اول تربرد را می بینم شما هم می بینید با نه من دارم اشتباه می کنم ؟
ببین معین گفت اصلا خون تروبرد نداره

نوشته: moien در امروز، ساعت 13:50:51
نه این اسب از خون تروبرد نداره !!!

سنا

Active member
معين اگه نژادشو ميدوني بگو اذيت نكن
اگرم نميدوني چرا ميگي تروبرد نداره؟

سنا گفت:
معين اگه نژادشو ميدوني بگو اذيت نكن
اگرم نميدوني چرا ميگي تروبرد نداره؟
من با قاطعیت میگم تروبرد نداره
به چه دلیل میگین تروبرده؟ یک عکس از تروبردی که به این شبیه است بگذارید تا ما هم این تروبرد جدید را ببینیم ;)

parisa

Member
سنا جان داره راست می گه منم موافقم این اسب نژاد داستثنایی داره باور کن اگر شما می دونید بگید

علی واحدی

Active member
مـــحــمــد رضــــا گفت:
دوست گرامی بهتره ببنید که معین خان گفتند تروبرد نیست و سعی در کاملتر کردن اطلاعاتتون بکنید
اگر چه شما توی شناسایی همه نژاد اسبی خودتان را متخصص میدانید ، من خودم کلی ترکمن با این نشان دیدم و اگر سرچ بفرمایید شما هم قطعا میبینید ، البته اگر بخواهید ببینید ....

پریسا جان نظر من همون ترکمن است و روش پافشاری هم میکنم ، صبر کنید تا معلوم بشه
عزیز دل برادر محمد رضا جان اصلا لازم نیست عصبانی بشی و غیرتی. عزیزم اینجا همه (اکثرا) بر اساس تجربیات و علم خودشون صحبت میکنند و بهتر هم هست که همینجوری باشه. من خودم را متخصص نمیدانم و نمیبینم. از 33 سال تجربه مفید سواری صحبت میکنم که ارزان هم بدست نیاوردم. من هم مثل خودتان ترکمن و ... زیاد دیده و میبینم. در شناسایی نژاد اصول و معیارها و محاسباتی وجود داره و من هم بدون دلیل تشخیص معین عزیز را که فرمودند تروبرد نیست را قبول نمیکنم چون اصولا یاد گرفته ام که همه چیز رو با دلیل و منطق قبول کنم که فکر میکنم اگر شما استاد گرامی اجازه بفرمایید بهترین راهه برای پذیرش هر چیز. شما طول بدن این اسبو از سینه تا نقطه انتهایی کپل نگاه بفرمایید فکر نمیکنید که خیلی از ترکمن طولانی تره. طول گردن اسبو از محل اتصال به سر و از طرفی به تنه نگاه بفرمایید که چقدر از ترکمن بلند تره . رخ اسبو نگاه بفرمایید که چقدر از ترکمن بازتره. قاپ و قلم و تاندونهای اسبو نگاه بفرمایید که چقدر از ترکمن ظریفتره. این دلایل شخصی منه و [size=10pt]کسی رو هم مجبور به پذیرشش نمیکنم.[/size] ماشاالله همه بچه های سایت واردند و آگاه و هیچکس نباید عقیده خودش رو به دیگران تحمیل کنه. من به تشخیص شما احترام میگذارم چون حتما دلایلی براش دارید. شاید هم محرز بشه که ترکمنه و این چیزی نیست که خدای ناکرده باعث رنجش خاطر کسی بشه. حالا اگر امکان داره شما بفرمایید بر چه اساسی ترکمنه و دوخون تروبرد نیست. البته اگه جسارت نباشه. ارادتمند شما برادرتان.

پاسخ : نژاد این اسب چیه ؟

دوستان مقداری اگه به موتور اسب نگا کنین فکرکنم بشه تشخیص داد که تروبرد نیست،دقت کنین تروبرد این مقدار موتورش پایین و زیر بدنش نیست.
سر و گردنش چی ؟ به تروبرد میخوره ؟!

علی واحدی

Active member
moien گفت:
دوستان مقداری اگه به موتور اسب نگا کنین فکرکنم بشه تشخیص داد که تروبرد نیست،دقت کنین تروبرد این مقدار موتورش پایین و زیر بدنش نیست.
سر و گردنش چی ؟ به تروبرد میخوره ؟!
ما که نظرمونو دادیم. ببینیم خدا چی قسمت میکنه. البته همه باید با دلیل و برهان قاطع نظر بدنا.

parisa

Member
دفیفا این کجاش یابو هست
به این خوبی چشه مگه ؟
فقط هویت نداره همین

سنا گفت:
شما دوست داريد به اسبتون بگن يابو؟؟؟
شايد الان صاحبش بخونه ناراحت شه
جالبه بدونین صاحب این اسب از قضیه ی بحث های تو سایت مطلع شده بود و اولش خیال میکرد من واسه تمسخر فرستادم تو سایت که بعد سو تفاهم برطرف شد
ولی خداییش اسب خوشکلیه،بیچاره کجاش یابوست !!!

بالا