نژاد این اسب چیه ؟

moien گفت:
پدر این اسبی بوده که خیلی از خونش ترکمن بوده و مادر این اسب یک دره شور بوده،به همین سادگی
;D ;D ;D
بنده هم همین را عرض کردم
دوستانی بودند که خیلی آتیششون داغ بود و دلیل بر ترکمن نبودنش و تربرد بودنش می اوردند ، حالا ببینند .

مـــحــمــد رضــــا گفت:
_________________________________________________بنده هم همین را عرض کردم
دوستانی بودند که خیلی آتیششون داغ بود و دلیل بر ترکمن نبودنش و تربرد بودنش می اوردند ، حالا ببینند .
بنظرم از همون اول بهترین نظر و تشخیص رو شما دادین محمد رضا جان،البته تشخیص خیلی دوستان واقعا خوب بود

امید زمانی

Active member
دره شور ؟ ترکمن ؟ جالب بود . البته پدرش احتمالا معلوم نبوده چی بوده میگفتند خیلی ترکمن داره درسته ؟ مادرش هم یه مادیان بی داغ که می گفتند دره شوره ؟

امید زمانی گفت:
دره شور ؟ ترکمن ؟ جالب بود . البته پدرش احتمالا معلوم نبوده چی بوده میگفتند خیلی ترکمن داره درسته ؟ مادرش هم یه مادیان بی داغ که می گفتند دره شوره ؟
نه،پدرش اسبی بوده که بیشتر خونش ترکمن بوده ولی خونای دیگه هم قاطی داشته،مادرش هم دره شور خالص بوده

علی واحدی

Active member
*معین* گفت:
نه،پدرش اسبی بوده که بیشتر خونش ترکمن بوده ولی خونای دیگه هم قاطی داشته،مادرش هم دره شور خالص بوده
معین جان شما میفرمایید پدرش بیشتر خونش ترکمن بوده که بنظر من تروبرد بوده ::) حالا اگر هم نبوده بقیه خون ترکمنش 100% تروبرد بوده :eek:
حالا پدرش کی بوده و مادش کی بوده و یا شجره ای از پدرش برای اثبات خون ترکمنش هست ??? ??? در صورتیکه مادرشم دره شور خالص بوده باشه حتما شناخته شده بچه های سایته ::) ::) غیر از اینه.
با تقدیم احترام برادرتان

baradar گفت:
معین جان شما میفرمایید پدرش بیشتر خونش ترکمن بوده که بنظر من تروبرد بوده ::) حالا اگر هم نبوده بقیه خون ترکمنش 100% تروبرد بوده :eek:
حالا پدرش کی بوده و مادش کی بوده و یا شجره ای از پدرش برای اثبات خون ترکمنش هست ??? ??? در صورتیکه مادرشم دره شور خالص بوده باشه حتما شناخته شده بچه های سایته ::) ::) غیر از اینه.
با تقدیم احترام برادرتان
والا من نمیدونم چرا شما اصرار دارید خون تروبرد داره،اینایی که گفتم حرف های تولید کننده ی این اسب بود و ایشون گفتن که بیشتر خون پدرش ترکمن بوده ،درسته خون دیگه هم قاطی داشته ولی گفتن تروبرد نداشته

بالا