یاقوت ( ابن ممتازه * صنوبر ) م

فربود

Active member
چشم عکس هم میزارم .
البته قره متعلق به شماست هر وقت صلاح دونستید من در خدمتم.

سامان حسینی

Active member
با سلام حضور دوست عزیزم.بله با نظر شما کاملا موافقم منتها کاش صاحب ببرک راضی میشدن برای یک فصل کشش ببرک را می فرستادن استان کرمان زادگاه اصلیش پیش من یا هر کسی که خودشون صلاح میدونن متاسفانه نمی شناسم ایشون رو.با بهزاد خان پارسال صحبت کردم (تولید کننده ببزک)که ایشون ظاهرا تماس گرفته بودن ولی نتیجه نداد. عیب کار اینه نظیر یاقوت مادیان هایی رو می شناسم که همه درجه یک هستند ولی همه سن بالا و خطر این راه طولانی تا تبریز هم زیاد .اگر براتون امکان داشت شماره تماستون رو برام ارسال کنید خیلی ازاین پیشنهاد ممنونم
جناب کریمی من همینجا این قول رو به شما میدم اگر جای مناسب تو کرمان پیداشد وبیش از10 تا مادیان جورشد البته باید ازهرنظر اطمیینان پیدا کنیم که همه چیز درست پیش بره ببرک میاد کرمان اگه شرایطو جور میکنید یا علی... بقیش با من فقط مادیان ها همه درجه یک مثله مادیان خودتون وجای مناسب ومطمیین.درمورد قره خان هم. تبوک عموشه فکرکنم بهتره ازاون بکشید چون قره خان جوان تره وباید امتحان پس بده وحالا حالا ها انشالا رندس و میشه استفاده کرد.یاقوت با تبوک کره کورسی میدهد واحتمال رنگ قره کرنگ هم بسیار بالاس که بسیار رنگه زیبایی است اگر مشکیهم شد که شما دوست دارید که بهتر.ولی رنگ مهم نیست اسبیت مهم تره به نظرمن

جناب کریمی من همینجا این قول رو به شما میدم اگر جای مناسب تو کرمان پیداشد وبیش از10 تا مادیان جورشد البته باید ازهرنظر اطمیینان پیدا کنیم که همه چیز درست پیش بره ببرک میاد کرمان اگه شرایطو جور میکنید یا علی... بقیش با من فقط مادیان ها همه درجه یک مثله مادیان خودتون وجای مناسب ومطمیین.درمورد قره خان هم. تبوک عموشه فکرکنم بهتره ازاون بکشید چون قره خان جوان تره وباید امتحان پس بده وحالا حالا ها انشالا رندس و میشه استفاده کرد.یاقوت با تبوک کره کورسی میدهد واحتمال رنگ قره کرنگ هم بسیار بالاس که بسیار رنگه زیبایی است اگر مشکیهم شد که شما دوست دارید که بهتر.ولی رنگ مهم نیست اسبیت مهم تره به نظرمن
همین الان قول 3مادیان رو میدم بهزادخان هم خیلی دلشون میخاد باببرک کشش کنند من پول 5 مادیان رو الان تضمین می کنم جاش هم باخودم

بالا