یاقوت ( ابن ممتازه * صنوبر ) م

ایمان

Active member
امروز بدترین خبر 1ماه گذشته رو شنیدم و خیلی خیلی ناراحتم چون 8ماه بود داشتم لحظه شماری میکردم که کره کهکشان و یاقوت به دنیا بیاد و برم ببینم اما متاسفانه امروز اقای کریمی خبر دادن که یاقوت خالیه و جنینی در شکم نداره .... واقعا متاسفم :sadsmiley::sadsmiley: افسوس افسوس افسوس...

سلام و تشکر به همه دوستانی که به بنده محبت دارند از این به بعد کشش های یاقوت از نریانهای خالص انجام میشه که البته افسوس به خاطر پازن.کاش هنوز زنده بود.
البته شرمنده آقای کریمی دخالت میکنم ولی حالا که پازن و سزار دیگه نیستند با کره های اونها بکشید واقعا مادیان زیبا و خوبیه انشالله خیرش را ببینی حیفه که با خالص پرش نکنی.

سلام جناب عابدینی چشم.ولی خدمت سرورم عرض کنم که مادیان را زمانی خریدم از سرن کسیر پربود.امسال اگر خدا بخواد دوباره از کهکشان پر کردم و الان که 10 تیر هست جنین 70 روزه هست و مادیان از اسفند ماه شوش پیش دوست عزیزم آقای مانگری هست.

با سلام .اگر خدا کمک کنه یاقوت باید اول فروردین92 به بعد زایمان کنه.شما اگر خواسته باشین دوباره بکشید از چی می کشید؟خودم سه تا سیلمی رو در نظر دارم چتال-اسد-خیبرگلپایگان نظر دوستان چیه؟درضمن بعد از مرگ بدخشان کدام سیلمی خالص رو می شناسید که رنگ مشکی رو با درصد بالا بتونه انتقال بده؟

سامان حسینی

Active member
با سلام .اگر خدا کمک کنه یاقوت باید اول فروردین92 به بعد زایمان کنه.شما اگر خواسته باشین دوباره بکشید از چی می کشید؟خودم سه تا سیلمی رو در نظر دارم چتال-اسد-خیبرگلپایگان نظر دوستان چیه؟درضمن بعد از مرگ بدخشان کدام سیلمی خالص رو می شناسید که رنگ مشکی رو با درصد بالا بتونه انتقال بده؟
جناب کریمی من اگر همچین مادیانی داشتم 1 کهکشان 2 پاسارگاد اگر بتونین از ببرک بکشید که عالیه برای تولید کره مشکی زلزله شاید بتونه مشکی بده من بجز گیبور کره ازش ندیدم ولی واقعا اسبه خوبیه ودوسر کورسی مشکیشم مشکیه!

جناب کریمی من اگر همچین مادیانی داشتم 1 کهکشان 2 پاسارگاد اگر بتونین از ببرک بکشید که عالیه برای تولید کره مشکی زلزله شاید بتونه مشکی بده من بجز گیبور کره ازش ندیدم ولی واقعا اسبه خوبیه ودوسر کورسی مشکیشم مشکیه!

سلام خدمت دوست عزیزم
گیبور بسیار اسب سرودم گیر و خوبی هست بدلیل خط خونی کورسی و از آنجاییکه مادرش هم کره اسد هست یه کمی کپلش به نظر من افتاده است از نزدیک اسب رو دیدم از نظرسروگردن و خون عالی هست

سینا گورانی

Active member
اقای کریمی فکر کنم یاقوت باید اواخر اسفند زایمان کنه...

سامان حسینی

Active member
جناب کریمی من نمیدونستم از کهکشان پره الان تو تاپیک قبلی دیدم واقعا خوشحال شدم انشالا زیباترین کره مادیان کهکشان میشه. حالا دیگه میمونه پاسارگاد. خوشتون میاد از پاسارگاد؟

khosro.a

Member
به نظر من بهترین گزینه برای یاقوت ببرکه. ببرک با خواهر یاقوت (یاربانو) کره عالی مثل خانم گل داده که واقعا" مادیان بی نظیریه.

به نظر من بهترین گزینه برای یاقوت ببرکه. ببرک با خواهر یاقوت (یاربانو) کره عالی مثل خانم گل داده که واقعا" مادیان بی نظیریه.
با سلام حضور دوست عزیزم.بله با نظر شما کاملا موافقم منتها کاش صاحب ببرک راضی میشدن برای یک فصل کشش ببرک را می فرستادن استان کرمان زادگاه اصلیش پیش من یا هر کسی که خودشون صلاح میدونن متاسفانه نمی شناسم ایشون رو.با بهزاد خان پارسال صحبت کردم (تولید کننده ببزک)که ایشون ظاهرا تماس گرفته بودن ولی نتیجه نداد. عیب کار اینه نظیر یاقوت مادیان هایی رو می شناسم که همه درجه یک هستند ولی همه سن بالا و خطر این راه طولانی تا تبریز هم زیاد .اگر براتون امکان داشت شماره تماستون رو برام ارسال کنید خیلی ازاین پیشنهاد ممنونم

فربود

Active member
باخودم سه تا سیلمی رو در نظر دارم چتال-اسد-خیبرگلپایگان نظر دوستان چیه؟درضمن بعد از مرگ بدخشان کدام سیلمی خالص رو می شناسید که رنگ مشکی رو با درصد بالا بتونه انتقال بده؟

http://www.horse.ir/forum/thread8777.html
البته کره های قره هنوز متولد نشدند ولی نریانی با شجره عالی هست

بالا